Literatura

Wyświetlanie 1–12 z 65 wyników

Pendrive z filmem

Kategorie: , .

Zanurz się głębiej w fascynujący świat ekstremalnego wspinania z naszym ekskluzywnym pendrive’em, który stanowi doskonałe uzupełnienie dla książki „Grenlandia – człowiek na krawędzi. Wspinanie ekstremalne” autorstwa Marcina „Yeti” Tomaszewskiego. Znajdziesz na nim film podsumowujący całą górską wyprawę, który przekracza granice słów i pamięci zapisanej na kartach książki.

Produkt dostępny w magazynie

20.00 
Chusta wielofunkcyjna

Kategorie: , .

Wyrusz w góry w pełnym komforcie i stylu z naszą chustą wielofunkcyjną, stworzoną z myślą o prawdziwych entuzjastach przygód na świeżym powietrzu! Chusta nie tylko chroni przed wiatrem i zimnem, ale także doskonale odprowadza wilgoć, zapewniając niezrównany komfort w trakcie każdej aktywności górskiej.

Produkt dostępny w magazynie

20.00 
Nie tylko Nepal. Od Dolomitów po Himalaje odkrywając Naturę, Ludy i Tradycje.

Kategoria: .

Książka „Nie tylko Nepal. Od Dolomitów po Himalaje odkrywając Naturę, Ludy i Tradycje.” jest oknem na świat, przez które widać przede wszystkim ludzi, których na swej bogatej drodze podróżniczej spotkał Autor. Co ważne, nie pominął on swoich Przyjaciół z Polski.

Jego fascynacja Nepalem, gdzie spędził wiele czasu, zaowocowała skutecznym wieloletnim programem pomocowym.

To wyzwanie dla tych, którzy pragną podróżować po świecie. Świecie, który nie zawsze jest sprawiedliwy.

Bogato ilustrowana i wzbogacona QR kodami do filmowych i fotograficznych zasobów Autora.

Warto sięgnąć po książkę, jest to świetny przewodnik o tym jak zwiedzać świat.

Krzysztof Wielicki

 

 

„Nasze życie snuje się jak przędza. Jest w naszych rękach. Często bywa ograniczone wieloma czynnikami, takimi jak:
rodzina, praca, domniemany dobrobyt, dlatego zapominamy, że to jedyne prawdziwe dobro nie jest nam dane na zawsze. Nasze doświadczenia, wiedza to te wartości, których nikt nie może nam odebrać.”

Mario Corradini

 

Książka wydana w oprawie miękkiej.

Stron 224, w tym 102 kolorowe ilustracje i jeszcze więcej filmów i zdjęć pod QR kodami

Format B5

 

Patronat honorowy nad książką objęły:

Fundacja Himalaizmu Polskiego im. Andrzeja Zawady oraz Fundacja Wielki Człowiek poświęcona promocji dorobku Jerzego Kukuczki.

Produkt dostępny w magazynie

49.00 99.00 
Grenlandia – człowiek na krawędzi. Wspinaczki Ekstremalne

Kategorie: , .

Woda – to jeden z czterech żywiołów. Idealnie oddaje Grenlandię, uformowaną przez pasma, pokrytych lodem, gór. Decydując się na dotknięcie ich wierzchołka albo chociażby i tylko ściany, naszym oczom ukazuje się zapierający dech w piersiach obraz. Obraz, którego nie mógł stworzyć człowiek. To coś nadzwyczajnego, tak magicznego, że musiało powstać z użyciem boskiego pierwiastka.

Właśnie do tak niezwykłych przeżyć przenosi nas album “Grenlandia – poza krawędzią ściany. Ekstremalne wspinanie” autorstwa Marcina “Yeti” Tomaszewskiego. To wyjątkowa pozycja nie tylko dla wspinaczy, ale i dla miłośników piękna przyrody oraz fotografii krajobrazowej.

Produkt dostępny w magazynie

139.00 179.00