Aktualne

Wyświetlanie 1–12 z 47 wyników

Pendrive z filmem

Kategorie: , .

Zanurz się głębiej w fascynujący świat ekstremalnego wspinania z naszym ekskluzywnym pendrive’em, który stanowi doskonałe uzupełnienie dla książki „Grenlandia – człowiek na krawędzi. Wspinanie ekstremalne” autorstwa Marcina „Yeti” Tomaszewskiego. Znajdziesz na nim film podsumowujący całą górską wyprawę, który przekracza granice słów i pamięci zapisanej na kartach książki.

Produkt dostępny w magazynie

20.00 
Chusta wielofunkcyjna

Kategorie: , .

Wyrusz w góry w pełnym komforcie i stylu z naszą chustą wielofunkcyjną, stworzoną z myślą o prawdziwych entuzjastach przygód na świeżym powietrzu! Chusta nie tylko chroni przed wiatrem i zimnem, ale także doskonale odprowadza wilgoć, zapewniając niezrównany komfort w trakcie każdej aktywności górskiej.

Produkt dostępny w magazynie

20.00 
Grenlandia – człowiek na krawędzi. Wspinaczki Ekstremalne

Kategorie: , .

Woda – to jeden z czterech żywiołów. Idealnie oddaje Grenlandię, uformowaną przez pasma, pokrytych lodem, gór. Decydując się na dotknięcie ich wierzchołka albo chociażby i tylko ściany, naszym oczom ukazuje się zapierający dech w piersiach obraz. Obraz, którego nie mógł stworzyć człowiek. To coś nadzwyczajnego, tak magicznego, że musiało powstać z użyciem boskiego pierwiastka.

Właśnie do tak niezwykłych przeżyć przenosi nas album “Grenlandia – poza krawędzią ściany. Ekstremalne wspinanie” autorstwa Marcina “Yeti” Tomaszewskiego. To wyjątkowa pozycja nie tylko dla wspinaczy, ale i dla miłośników piękna przyrody oraz fotografii krajobrazowej.

Produkt dostępny w magazynie

139.00 179.00