REKLAMA

110 lat „Taternika”: Konkurs literacki i fotograficzny

Taternik | 13 lipca 2017

Z okazji 110-lecia „Taternika”, pamiętając o kulturotwórczej roli pisma i tworzących je ludzi oraz stałej obecności takiej twórczości w życiu taternickim, redakcja pisma ogłasza konkursy literacki i fotograficzny.

Patronem honorowym przedsięwzięcia jest Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem.

Przedmiotem konkursów są:

 1. Krótkie formy literackie (opowiadanie, nowela, esej), mające nie więcej niż 24 000 znaków ze spacjami, których tematyka dotyczy Tatr i wspinania. Profesjonalne jury z nadesłanych wybierze prac 6-7 najlepszych, które zostaną opublikowane w specjalnym wydawnictwie „Biblioteki Taternika”;
 2. Fotoreportaże i pojedyncze zdjęcia, których tematyka dotyczy Tatr i wspinania. Profesjonalne jury z nadesłanych prac wybierze najlepsze, które zostaną opublikowane w specjalnym wydawnictwie „Biblioteki Taternika”.

Termin nadsyłania prac: 30 września 2017 r.

Do pobrania: Regulamin Konkursu TATERNIK 110 lat

Wszystkie prace literackie i fotograficzne będą zamieszczone w serwisie www.

 

Ubezpieczenie Bezpieczny powrót

Formularz zgłoszeniowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę GRUPA INFOMAX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od firmy GRUPA INFOMAX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa na podany adres e-mail.

  Oświadczam, iż nadesłana praca jest wynikiem wyłącznie mojej indywidualnej twórczości, nie stanowi plagiatu prac innych autorów

  Udzielam Organizatorom nieodpłatnej i bezterminowej licencji na wykorzystanie prac na polach eksploatacji wymienionych w par. III Regulaminu.

  Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i akceptuję jego treść.

  Załączone pliki:


  Skomentuj

  • (will not be published)

  *

  code

  Partnerzy: